КОМОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода - Marsell Комода - Marsell
Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде ком..
12.980 ден.
без ДДВ: 11.000 ден.
Комода - Eva (beige) Комода - Eva (beige)
Комода со три фиоки за складирање на облека и предмети. Димензии на фиоките - Длабочина 75 x висина..
7.480 ден.
без ДДВ: 6.339 ден.
Комода - Eva (white) Комода - Eva (white)
Комода со три фиоки за складирање на облека и предмети. Димензии на фиоките - Длабочина 75 x висина..
7.480 ден.
без ДДВ: 6.339 ден.
-50%
Комода - Alda (Faktum) Комода - Alda (Faktum)
Практична комода со атрактивен изглед која пружа голем простор за сладирање.  Произведена во Е..
6.995 ден.13.980 ден.
без ДДВ: 5.928 ден.
-50%
Комода - Poppi Комода - Poppi
POPPI Комода со 2 фиоки. Практичната и пространа комода со 2 фиоки ќе обезбеди доволно простор за..
4.490 ден.8.980 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
КОМОДА - BELIS BLUE STARS КОМОДА - BELIS BLUE STARS
димензии: в95 ш45 д77 - 4 лизгачки фиоки за складирање на облека - 4 ногарки - рамна п..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS