ЛИЗГАЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
 Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)  Лизгалка - DOLU My First Slide (117.5x48.5x70.5cm)
DOLU My First Slide (Мојата прва лизгалка) e совршена за забава надвор и внатре во домот! Одличен..
1.700 ден.2.000 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
-20%
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (189x114x85cm.) Лизгалка со вода - BIG SPLASH (189x114x85cm.)
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секое семејство! Соодветна е за деца со ворзаст од н..
3.980 ден.5.000 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.
-20%
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (189x114x85cm.) pink Лизгалка со вода - BIG SPLASH (189x114x85cm.) pink
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секое семејство! Соодветна е за деца со ворзаст од н..
3.980 ден.5.000 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.
-22%
Лизгалка со вода - AQUA (165,5x77,5x104 cm) Лизгалка со вода - AQUA (165,5x77,5x104 cm)
Одличен начин за забава на вашите малечки. Соодветно за деца над 2 години. Димензии: Ширина77,5 X ..
3.500 ден.4.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
Лизгалка SMOBY (100x159x150cm) Лизгалка SMOBY (100x159x150cm)
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Лизгалка SMOBY (100x159x150cm) Лизгалка SMOBY (100x159x150cm)
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

Игротека за во двор (4 in 1) Игротека за во двор (4 in 1)
Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months + Dolu 4 In 1 игорот..
6.990 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

-32%

Распродадено

Игротека за во двор (7 in 1 ) Игротека за во двор (7 in 1 )
Dolu 7 In 1 игралната за деца се карактеризира со цврста конструкција што го прави овој сет совршен ..
8.990 ден.13.300 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.

Распродадено

Распродадено

Лизгалка SMOBY (352x112x186cm)
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS