BEXA

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Bexa Ideal (3 in 1) Bexa Ideal (3 in 1)
видео презентација МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA IDEAL изработена ..
39.500 ден.
без ДДВ: 37.619 ден.
-20%
Bexa Ultra Style V AMO (3 in 1) Bexa Ultra Style V AMO (3 in 1)
Bexa Ultra Style V AMO количката за бебе ќе ги исполни сите ваши очекувања! Функционалност, у..
31.984 ден.40.000 ден.
без ДДВ: 27.105 ден.
Bexa Ideal (2 in 1) Bexa Ideal (2 in 1)
видео презентација: МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA IDEAL изработена..
33.500 ден.
без ДДВ: 31.905 ден.
Bexa Air (3 in 1) Bexa Air (3 in 1)
МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапре..
36.500 ден.
без ДДВ: 34.762 ден.
Bexa Air (2 in 1) Bexa Air (2 in 1)
МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапре..
30.500 ден.
без ДДВ: 29.048 ден.

Распродадено

Распродадено

BEXA CUBE (3 in 1) BEXA CUBE (3 in 1)
  Bexa Cube е модел на количка за бебе кој се карактеризира по модерен дизајн и фукнцион..
32.980 ден.
без ДДВ: 31.410 ден.

Распродадено

Распродадено

Bexa Light (2 in 1) Bexa Light (2 in 1)
Bexa LIGHT е модерна, практична и мултифункционална количка за бебе. Оригинален дизајн, квалите..
32.980 ден.
без ДДВ: 31.410 ден.

Распродадено

Распродадено

Bexa Light (3 in 1) Bexa Light (3 in 1)
Bexa LIGHT е модерна, практична и мултифункционална количка за бебе. Оригинален дизајн, квалите..
35.980 ден.
без ДДВ: 34.267 ден.

Распродадено

Распродадено

BEXA ULTRA (2 in 1) BEXA ULTRA (2 in 1)
Моделот Bexa Ultra е модерен и практичен во исто време. Koмбинацијата на боите со  еко кож..
30.980 ден.
без ДДВ: 29.505 ден.

Распродадено

Распродадено

BEXA ULTRA (3 in 1) BEXA ULTRA (3 in 1)
Моделот Bexa Ultra е модерен и практичен во исто време. Koмбинацијата на боите со  еко кож..
33.980 ден.
без ДДВ: 32.362 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS