ЕЛЕКТРИЧНИ АВТОМОБИЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Електричен автомобил (Liscened design) - (д120 ш76.3 в55.2цм) Електричен автомобил (Liscened design) - (д120 ш76.3 в55.2цм)
Лиценца од Mercedes-Benz Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години Максимална тежина: 35kg..
14.799 ден.
без ДДВ: 12.542 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен автомобил (Liscened design) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм) Електричен автомобил (Liscened design) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
Лиценца од Mercedes-Benz Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години Максимална тежина: 50kg..
18.432 ден.20.480 ден.
без ДДВ: 15.620 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен автомобил (д106 ш62 в48 цм.) Електричен автомобил (д106 ш62 в48 цм.)
Димензии: Д106цм, Ш62цм В48цм Максимална тежина - 35 кг. 2 Акумулатори со јачина од 6W/4.5A 2..
8.480 ден.
без ДДВ: 7.186 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (д115 ш63 в38 цм.) Електричен Автомобил (д115 ш63 в38 цм.)
Соодветна за деца со возраст од 1 до 6 години Соодветна за деца до тежина до 35 кг. LED светла..
11.480 ден.
без ДДВ: 9.729 ден.
Електричен автомобил (д120 ш63 в35цм) Електричен автомобил (д120 ш63 в35цм)
 димензии: Д120, Ш63, В35цм.​ - Опција за отварање на вратите - Соодветен за деца со во..
12.480 ден.
без ДДВ: 10.576 ден.
Електричен Автомобил (д123 ш88 в80cm) (за 2 деца) Електричен Автомобил (д123 ш88 в80cm) (за 2 деца)
Должина: 123cm Ширина: 88cm Висина: 80cm Соодветен за деца со возраст од 3 до 8 години Далечин..
15.980 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-10%
Електричен автомобил (д150 ш95 в77cm) (за 2 деца) Електричен автомобил (д150 ш95 в77cm) (за 2 деца)
Димензии склопено: должина 150 x ширина 95 x висина 77cm Погодно за деца со возраст од: 3 - 8..
17.982 ден.19.980 ден.
без ДДВ: 15.239 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен автомобил (д93 ш53 в31.5цм) Електричен автомобил (д93 ш53 в31.5цм)
  димензии: Д93, Ш53, В31,5цм.​ - Опција за отварање на вратите - 2.4G Bluetooth далечи..
7.280 ден.
без ДДВ: 6.169 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (за 2 деца) (д116 ш68 в80 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д116 ш68 в80 цм.)
  Акумулатор - 12v 10AH  2 Мотори x35W Суспензија на сите 4 тркала Соодветен за ..
14.480 ден.
без ДДВ: 12.271 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (за 2 деца) (д130 ш70 в61 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д130 ш70 в61 цм.)
Соодветен за 2 деца со возраст од 3 до 8 години Далечински управувач Димензии склопено: Д130*..
16.480 ден.
без ДДВ: 13.966 ден.
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
Должина: 132cm Ширина: 81cm Висина: 82cm Ширина на седиште: 51cm Далечинско управување Соотве..
16.980 ден.
без ДДВ: 14.390 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн) ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  ДИМЕНЗИИ: 116*75*56 - лиценциран дизајн Audi Q5 - погон на акумулатор x 12V/7A - ..
13.584 ден.16.980 ден.
без ДДВ: 11.512 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ
ДИМЕНЗИИ: 112X68X53CM - погон на акумулатор x 6V/4,5A - 2 мотори - далечинско управување - LED..
8.532 ден.9.480 ден.
без ДДВ: 7.231 ден.
Електричен автомобил (д106 ш62 в48 цм) Електричен автомобил (д106 ш62 в48 цм)
димензии: д106*ш62*в48cm - погон на два акумулатора 2 x 6V/4,5A - 2 мотори 2x25W - далечинско у..
8.980 ден.
без ДДВ: 7.610 ден.
-30%
Електричен автомобил (д98 ш63 в49 цм.) Електричен автомобил (д98 ш63 в49 цм.)
  димензии: Д98, Ш63, В49цм.​ - Опција за отварање на вратите - Тркала со оригинален дизајн..
6.980 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 5.915 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS