Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Акумулатор за детски автомобил - 6V4.5AH/20HR

900 ден.
  • Шифра:Batery 6V4.5AH/20HR
  • Достапност:На залиха

Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново