ТРАМБОЛИНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трамболина (Ширина:1.4m Висина: 1.83m) Трамболина (Ширина:1.4m Висина: 1.83m)
ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.4m Висина: 2.05m  ● Соодветна до 45kg. ● Со заштитна мрежа трамполинат..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Трамболина (Ширина:1.83m Висина: 2.05m) Трамболина (Ширина:1.83m Висина: 2.05m)
ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.83m Висина: 2.05m  ● Соодветна до 80kg. ● Со заштитна мрежа трамполина..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Трамболина со скалички (Ширина:2.44m Висина: 2.05m) Трамболина со скалички (Ширина:2.44m Висина: 2.05m)
ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ (244 cm) - Максимална тежина до 100kg - примена за надворешен простор и..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Трамболина со скалички (Ширина:3.05m Висина: 2.05m) Трамболина со скалички (Ширина:3.05m Висина: 2.05m)
ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ (305 cm) - Максимална тежина до 150kg - примена за надворешен простор и п..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS