ТРАКТОРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
Багер со педали (yellow) Багер со педали (yellow)
Багер со педали - Dolu - Соодветен за деца на 3 години. Багерот ископувач Dolu е одличен подарок..
3.600 ден.4.200 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
-13%
Багер со приколка (blue) Багер со приколка (blue)
Багерот со приколка ќе го привлече вниманието на вашето момче или девојче во градината со часови! Ра..
3.990 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Трактор со педали (blue) Трактор со педали (blue)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.450 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Трактор со педали (red) Трактор со педали (red)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.450 ден.2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-19%
Трактор со приколка (blue) Трактор со приколка (blue)
Dolu тракторот со приколка е совршен за секој млад фармер. Има опција за возење со педали, сврик..
3.250 ден.4.000 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-13%
Багер со приколка (orange) Багер со приколка (orange)
Багерот со приколка ќе го привлече вниманието на вашето момче или девојче во градината со часови! Ра..
3.990 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-19%
Трактор со приколка (green) Трактор со приколка (green)
Трактор со приколка Dolu тракторот со приколка е совршен за секој млад фармер. Има опција за ..
3.250 ден.4.000 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS