ЕЛЕКТРИЧНИ МОТОРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-15%

Распродадено

Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили..
4.690 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили..
4.690 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили..
6.480 ден.7.500 ден.
без ДДВ: 5.492 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.)
Акумулатор 12V 7AH*1 2 мотори 45w*2  Димензии склопено: 110*72*71.5cm Димензии во кутија..
10.332 ден.11.480 ден.
без ДДВ: 8.756 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.)
Акумулатор 12V 7AH*1 2 мотори 45w*2  Димензии склопено: 110*72*71.5cm Димензии во кутија..
10.332 ден.11.480 ден.
без ДДВ: 8.756 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Мотор (4 тркала) (д86 ш56 в66 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д86 ш56 в66 цм.)
  2 мотори:2x35W Акумулатор:1x6V4,5Ah 2 брзицни:(напред/назад) Тежина на моторот:16kg Из..
6.480 ден.
без ДДВ: 5.492 ден.

Распродадено

-16%

Распродадено

Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили..
4.200 ден.4.980 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен мотор (д106 ш49 в65 цм.) Електричен мотор (д106 ш49 в65 цм.)
ДИМЕНЗИИ: 106x49x65cm - погон на акумулатор  6V/4.5Ah - LED светла од предна и задната страна..
4.950 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
-20%
Електричен мотор (д113 ш55 в75cm) Електричен мотор (д113 ш55 в75cm)
димензии: 113x55x75cm - погон на акумулатор 12V7A*1 - две брзини - мотор 2x35W* - максимално о..
6.384 ден.7.980 ден.
без ДДВ: 5.410 ден.
-20%
Електричен мотор (д120 ш49 в75cm) (за две деца!) Електричен мотор (д120 ш49 в75cm) (за две деца!)
димензии: 120x49x75cm - погон на акумулатор 12V7A*1 - 2 мотори 45W*2 - LED светла од ..
7.584 ден.9.480 ден.
без ДДВ: 6.427 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.) Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
Димензии: Д90цм, Ш42,5цм В58цм Максимална тежина - 25 кг. Се препорачува за деца со возраст до 1 д..
3.479 ден.
без ДДВ: 2.948 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен мотор (д123 ш55 в44 цм.) Електричен мотор (д123 ш55 в44 цм.)
ДИМЕНЗИИ: 123x55x74cm - погон на акумулатор  6V/4.5Ah - LED светла од предна и ..
4.950 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS