ВИДЕОФОНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI
- 100% дигитален бебе монитор, FHSS метода на предавање на сигналот. - 2.4" LCD екран во боја. - Н..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-22%
Дигитален Видеофон - NANO VB605 Дигитален Видеофон - NANO VB605
- Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz - Опсег: Затворен простори: 50м, отворен простори: 260м -..
4.300 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Дигитален Видеофон - VECTOR Дигитален Видеофон - VECTOR
- Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz - Опсег: Затворен простори: 50м, отворен простори: 260м -..
5.300 ден.
без ДДВ: 4.492 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS