Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Куќа за деца - My First City Playhouse With Fenced Garden (pink)

8.500 ден.
  • Шифра:3011
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Оваа розова градска куќа Dolu со ограда е совршена за внатрешна или надворешна забава.
Одлична играчка за деца кои сакаат да играат „куќа“, Dolu City My First House доаѓа со сопствена ограда, врати и прозорци.

Погодна за деца на возраст од 2+ години, оваа висококвалитетна игротека е направена од цврста, водоотпорна пластика за да можат дури и да уживаат во игра на отворено кога врне! Уште повеќе, димензиите го прават идеален за употреба и во игротека.

На децата ќе им се допадне реалистичниот дизајн, кој сигурно ќе ја поттикне нивната креативност и играње улоги со пријателите или браќата и сестрите, додека светлата розова и виолетова шема на бои е завршена со убава графика во еднорог за дополнителен шарм.

Длабочина: 156 см
Висина: 135 см
Ширина: 104 см
Возрасен опсег: 2+

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Kiderkraft количка - INDY2 cozy grey

8.690 ден.

Kiderkraft количка - ASKOY pink

8.980 ден.

ГНЕЗДО MR.SHELDON

3.690 ден.
-23%

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден. 6.500 ден.

БАЊАРКА ELO

1.290 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 6-18M

1.790 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 0-6M

1.690 ден.
-12%

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден. 8.500 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg green

3.980 ден. 4.980 ден.