Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Акумулатор за детски автомобил - 12V7.0AH/20HR

2.000 ден.
  • Шифра:Battery 12V7.0AH/20HR
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) purple

4.290 ден. 5.500 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 cloudy grey

13.980 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.
-11%

Автомобил на акумулатор - PORSCHE pink

11.980 ден. 13.490 ден.
-23%

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден. 6.500 ден.
-29%

Количка - MILEY black

3.900 ден. 5.500 ден.