Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Багер со педали (yellow)

3.900 ден.
4.500 ден.
  • Шифра:15958
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Багер со педали - Dolu
- Соодветен за деца на 3 години.

Багерот ископувач Dolu е одличен подарок за деца! Се одликува со забележителни бои и стикери наликувајќи на вистински трактор, има и функционална предна корпа за товарање на материјал.

ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Забележителни бои
- Функционална корпа за товарање на материјал
- Широки пластични тркала
- Соодветен за деца над 3 години
- Педали
- Димензии: Д117 x В54 x Ш47cm 
- Максимална тежина: 35kgs

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello blue

7.980 ден. 9.900 ден.
-21%

LA MAMA - NANE Количка за бебе grey

5.490 ден. 6.980 ден.

БАЊАРКА FAWN

1.290 ден.
-22%

Bebetto Magnum Light Pro (2 in 1)

24.980 ден. 32.000 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.