Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Багер со приколка (blue)

4.900 ден.
5.900 ден.
  • Производител: DOLU
  • Шифра:15957
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Багерот со приколка ќе го привлече вниманието на вашето момче или девојче во градината со часови! Развивајќи ги моторичките способности за да ги користат педалите за движење на багерот, имаат и опција за играње со дигалката на предниот дел со што ќе може да пренесуваат песок и предмети наоколу и да ви помогнат во средувањето на градината! 

Без разлика дали вашето дете сонува за итни спасувачки акции или за рушење на згради, играњето "фарма" со играчките животни или за едноставно претурање на предмето во домот или градината, багерот на педали со приколка ќе обезбеди негораничена креативна забава со сцени од вистинскиот свет. 

* Погон на педали
* Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб.
* Направен од цврста пластика.
* Приколка е вклучена во комплетот
* Предна приколка со опција за движење нагоре надоле.
* Димензии Висина 54 x Должина 183 x Ширина 45 (cm)
* Тежина 8,4 кг
* Произведен во Турција Истанбул.
* Препорачани возраст: 3 години +

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) grey

4.290 ден. 5.500 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.
-10%

Coccolle количка LISSIA Travel Sistem 3 in 1 butternut beige

19.780 ден. 21.980 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ MR.SHELDON

1.490 ден.
-19%

Coccolle LIBRA носилка за бебе (2 in 1) grey

2.190 ден. 2.700 ден.