Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Плишана играчка - Minnie Mouse (80cm) red

1.099 ден.
  • Шифра:MINNIE MOUSE
  • Достапност:Распродадено


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Изненадете ги вашите најмили со омилените ликови од цртаните серии.
Minni Mouse е одличен избор!

- Производот не користи батерии
- Мек материјал, лесен за одржување
- Висина - 80cm.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-25%

Количка - Liberta STELLA grey

4.490 ден. 5.980 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello grey

7.980 ден. 9.900 ден.
-10%

Трактор на акумулатор red

6.990 ден. 7.800 ден.
-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 diamond black

11.980 ден. 13.500 ден.
-10%

Kiderkraft количка - INDY2 dahila pink

7.800 ден. 8.690 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FAWN

1.490 ден.
-12%

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден. 8.500 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.