Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BOXED BIG TRUCK - Голем камион во кутија (70 cm)

1.290 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:BOXED BIG TRUCK 70CM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Камион 70 cm со подвижна приколка што децата можат да ја играат и дома и надвор.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 Возраст
- Метални делови, завртки и сл. Не содржи.
- Изработен е од пластика и бои погодни за здравјето на детето.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ПРОИЗВОДОТ:

Ергономски дизајн
Подвижна приколка
4 Тркала

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОД:
Картонска кутија

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-12%

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден. 8.500 ден.

Qplay баланс велосипед TRAINER red

3.490 ден.
-10%

Bebetto Rainbow

17.980 ден. 19.980 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ ELO

1.490 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) purple

4.290 ден. 5.500 ден.
-22%

Bebetto Magnum Light Pro (2 in 1)

24.980 ден. 32.000 ден.
-8%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID pink

5.980 ден. 6.500 ден.