Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

CITY HOSPITAL TRACK - Патека со градска болница (46 парчиња)

680 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:CITY HOSPITAL TRACK 46 PIECES
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Забавен сет со 3 возила, составен од 3 различни возила, каде што децата можат да ја рефлектираат својата имагинација на производот, на патеката на Градската болница од 46 парчиња.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 години
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.
- Извештаите за тестирање на сите наши производи се достапни.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

1 болнички камион за влечење
1 болничко комбе
1 болнички автомобил
4 табли
3 нозе за поддршка
4 видови патишта
1 парче подвижна бариера

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ:
Картонска кутија

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-15%

Мотор на акумулатор - VESPA PX150 Licensed Motorcycle white

8.490 ден. 9.980 ден.

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.
-13%

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) black

12.980 ден. 15.000 ден.

Kiderkraft количка - APINO dove grey

9.980 ден.
-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA blue

3.980 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.