Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

CITY POLICE STATION TRACK - Полициска станица (46 парчиња)

680 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:CITY POLICE STATION TRACK 46 PIECES
  • Достапност:На залиха

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Забавен сет со 3 возила, составен од 3 различни возила, каде што децата можат да ја рефлектираат својата имагинација на производот, на патеката на Полицијата од 46 парчиња.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 години
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.
- Извештаите за тестирање на сите наши производи се достапни.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

1 полициски камион за влечење
1 полициско комбе
1 полициски автомобил
4 табли
3 нозе за поддршка
4 видови патишта
1 парче подвижна бариера

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ:
Картонска кутија

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново