Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

DUMP TRUCK - Камион кипер (30 см)

220 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:DUMP TRUCK 30CM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Детски кипер играчка, изработен од издржлив пластичен материјал, во црвена и жолта боја, со подвижен кипер. 
Оваа играчка помага да се развијат моторните вештини кај децата и го поттикнува развојот на имагинацијата. 
Составниот материјал и бојата немаат токсичен или штетен состав за деца и производот е сертифициран за безбедност на децата. 
Овој производ е погоден за употреба од деца над 3 години и може да се користи внатре и надвор.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Камион 30 cm со подвижен кипер што децата можат да го играат и дома и надвор.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 години
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.
- Извештаите за тестирање на сите наши производи се достапни.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

Подвижен амортизер
4 Тркала

ПРОИЗВОД AMB

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-8%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.980 ден. 6.500 ден.
-35%

Coccolle седиште NOVA 0-36kg moonlit grey

7.180 ден. 11.000 ден.

ОГРАДИЦА FAWN

1.590 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Elephant

1.490 ден.
-35%

Количка - Liberta LENA (3 in 1) gold

8.980 ден. 13.900 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.

ГНЕЗДО MR.SHELDON

3.690 ден.
-18%

Coccolle трицикл ALEGRA (3 in 1) chili pepper

6.980 ден. 8.500 ден.