Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Куќа за деца - CITY HOUSE

8.000 ден.
  • Шифра:15170
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

- Интересен дизајн кој ќе го привлече вниманието на вашите деца.
- Големи отвори низ кои во секој момент ќе гледате што се случува внатре во куќата.
- Соодветно за деца со возраст од над 2 години.
- Опција за користење внатре или надвор од домот.
- Изработена од висококвалитетна пластика (нетоксични бои).
- Димензии: 125cm x 100cm x 104cm.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-23%

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден. 6.500 ден.

Kinderkraft количка - TIK green forest

4.980 ден.

Bebetto Flavio Pro (2 in 1)

32.900 ден.
-29%

Количка - MILEY grey

3.900 ден. 5.500 ден.
-10%

Kinderkraft релаксатор/лулашка MIMI beige

4.480 ден. 4.980 ден.
-10%

Kinderkraft баланс велосипед 2WAY NEXT light green 2022

3.580 ден. 3.980 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg light blue

3.980 ден. 4.980 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA greystone

4.980 ден. 5.900 ден.
-13%

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) bird

12.980 ден. 15.000 ден.