Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Игротека за во двор (7 in 1 )

14.950 ден.
17.500 ден.
  • Производител: DOLU
  • Шифра:15798
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Dolu 7 In 1 игралната за деца се карактеризира со цврста конструкција што го прави овој сет совршен за повеќе деца. Вашите малечки ќе уживаат во сетот 7 во 1 играјќи истовремено со кош, фудбалски гол, лизгалка, маса за игра со песок и вода, лулашка, биро со столче или со едноставно демонтирање на лулашката децата ќе може да ја користат рачката за лулање со помош на рацете.
Едноставен за монтажа сетот 7 во 1 е соодвете за деца од 2 до 10 години. 
Може да се користи за играње на отворено или во затворен простор.
Сетот 7 во 1 придонесува за развојот на вашите деца. 

1. Кош
2. Фудбалски гол
3. Лизгалка
4. Лулашка
5. Биро со столче
6. Масичка за игра со песок и вода
7. Рачки за лулање со помош на рацете

ДИМЕНЗИИ: 256cm Должина x 170cm Ширина x 125cm Висина.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Kinderkraft количка - TIK stone grey

4.980 ден.

Kiderkraft количка - INDY2 sea green

8.690 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA greystone

4.980 ден. 5.900 ден.
-20%

Coccolle количка AMANI (3 in 1) diamond black

11.980 ден. 15.000 ден.
-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 moonlit grey

11.980 ден. 13.500 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA mistletoe

4.980 ден. 5.900 ден.
-23%

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден. 6.500 ден.
-10%

Kinderkraft LUNKY XL креветче за бебе

11.680 ден. 12.980 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 mystic green

13.980 ден.