Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft баланс велосипед 2WAY NEXT light green 2022

3.490 ден.
3.980 ден.
  • Производител: KINDERKRAFT
  • Шифра:2WAY NEXT
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Велосипедот за рамнотежа природно развива чувство на рамнотежа, моторни вештини и чувство за простор. Модерен дизајн, спортска линија и корисни додатоци го поттикнуваат детето да игра.


ДОЛНА РАМКА ЗА НАЈМАЛИТЕ ДЕЦА


Благодарение на ниската рамка, велосипедот може да го користат и деца со висина од 80 см.


ДОДАТОЦИ ЗА ДЕЦА

Ѕвоното поставено на воланот му овозможува на детето да ги предупредува велосипедистите и пешаците, а текстилната торба е идеално место за мали предмети.


ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВОЛАН

Воланот има ограничена ротација, што спречува падови. Лизгачките рачки обезбедуваат сигурно држење.


МЕКО СЕДИШТЕ

Мекото полнење го спречува триењето и обезбедува удобност при возењето. Седиштето е исто така прилагодливо во висина (31 до 40 см).


НЕУНИШТИВНИ ТРКАЛА

Тркала со топчести лежишта - големите тркала од 12" со гуми од пена EVA апсорбираат удари на која било површина, со висока отпорност на абење.


СПЕЦИФИКАЦИЈА

Категорија: Баланс велосипеди

Марка: Киндеркрафт

Возраст: 36 м

Пол: унисекс

Големина: без големина

Земја на потекло: Кина


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Kiderkraft количка - NUBI2 cloudy grey

13.980 ден.

БАЊАРКА FAWN

1.290 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Girafe

1.490 ден.

Kiderkraft количка - ASKOY pink

8.980 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 sand beige

13.980 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA greystone

4.980 ден. 5.900 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg black

3.980 ден. 4.980 ден.
-25%

Хранилка Liberta MIA beige animals

3.980 ден. 5.290 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID savannah green

5.490 ден. 6.500 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FLOCK

1.490 ден.