Најново
Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL
  • Комода - MARSELL

Комода - MARSELL

11.980 ден.
Производител: KLUPS
Шифра на производ: 16466
Достапност: На залиха
Количина:

Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде комплицирана задача. Дизајнирана е така за да биде доволно висока и да го олесни пристапот на родителите. Заградениот дел кој служи за вградување на меката подлога за пресоблекување ќе спречи лизгање или изместување. Исто така граничникот може да се подигне и да се навали на ѕид за работната површина да биде слободна во целост.

Изрезбаните препознатливи мотиви од MARSELL групата на мебел посебно ќе ги израдуваат вашите најмали. Мотивите кои се наоѓаат на самата фиока и завршната изработка на MARSELL гардероберот освен функционалност обезбедуваат и атрактивен изглед.

Фиоките и полицата ќе послужат за складирање на сите неопходни предмети кои ќе ви бидат при рака за време на повивањето. 


Димензии без оградите за повивање: 87x83x53 cm

Димензии со оградите за повивање: 94x83x73 cm

Димензии на граничникот: 48x70 cm


Комодата MARSELL е изработена од квалитетно борово дрво во комбинација со иверка. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KLUPS Комода - MARSELL Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде комплицирана задача. Дизајнирана е така за да биде доволно висока и да го олесни пристапот на родителите. Заградениот дел кој служи за вградување на меката подлога за пресоблекување ќе спречи лизгање или изместување. Исто така граничникот може да се подигне и да се навали на ѕид за работната површина д.. Category: Product #: 16466 Regular price: 11.980 ден. 11.980 Available from: Либерта