Најново
Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2
 • Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2

Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2

12.980 ден.
Шифра на производ: 16918
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвено креветче за деца. Димензии: 185x85cm со фиока + ГРАТИС ДУШЕК.

ACMA дрвеното креветче за деца е нешто што вашите деца ќе го обожаваат! Одберете еден од 20 достапни дезени на креветчиња. Креветот може да се користи до 12 годишна возраст.

Димензии: 185x85 cm
За деца од 2 до 12 години
Ностивост: 90 kg
Тежина: 35 kg
Дебелина на душекот: 7 cm

Креветот е изработен од високо квалитетна иверка, а рабовите од креветот се заоблени како би се спречиле евентуални повреди на детето.

Монитрањето на креветот е едноставно и трае 15-20 минути, со креветот добивате и алат за монтажа (имбус клуч). Страниците на кои е насликан дезенот се прелакирани со органски бои кои се потполно безбедни за вашето дете.

Душекот за детското креветче е изработен од посебна пења која ќе обезбеди вашето дете удобно да спие.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2 Дрвено креветче за деца. Димензии: 185x85cm со фиока + ГРАТИС ДУШЕК. ACMA дрвеното креветче за деца е нешто што вашите деца ќе го обожаваат! Одберете еден од 20 достапни дезени на креветчиња. Креветот може да се користи до 12 годишна возраст. Димензии: 185x85 cm За деца од 2 до 12 години Ностивост: 90 kg Тежина: 35 kg Дебелина на душекот: 7 cm Креветот е изработен од високо квалитетна.. Category: Product #: 16918 Regular price: 12.980 ден. 12.980 Available from: Либерта