Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Audi E-Tron white licensed design

12.490 ден.
13.980 ден.
  • Шифра:6688 AUDI E TRON
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Audi E-Tron Kids 12v Ride on Car – најново од Audi е овој нов прв целосно електричен SUV


Добредојдовте во вториот дом на вашите деца. Пространата внатрешност со дарежлив простор за нозете обезбедува удобност и луксуз, со меки  тркала Eva за намалување на бучавата за дополнително држење, ова Audi E-Tron Kids Ride on Car


Официјално лиценциран Производ на Audi целосно електричен

Исто како моделот со реална големина.


Карактеристики на моделот Audi E-Tron Kids 12v Ride on Car QLS6688

Специфики за детски автомобил на Audi E Tron

 Боја · Бела, црвена, црна, сина

 Функционалност: · Вози напред, назад, лево, десно

 Функција за почеток: · Притиснете го копчето за почеток

 Далечинска опција: · Далечински управувач со целосна функција на родители

 Во автомобилската забава: · Звуци на моторот · MP4 видео и музички плеер

 Однесување на вратата: · Вратите целосно отворени

 Безбедносни карактеристики: · Безбедносен појас

 Осветлување: · Предно и задно LED осветлување

  Напојување на батеријата: · Батерија за полнење 12V 5Ah и мрежен полнач

 Максимална брзина: · 3 до 5 km/h

 Мотор: · 2 x Мотори

 Максимално оптоварување: · 40 кг

 Погодна возраст: · 2-6 години

 Должина x Ширина x Висина (cm): · ​​108cm x 60cm x 47cm


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Kiderkraft количка - INDY2 cozy grey

8.690 ден.
-29%

Количка - MILEY black

3.900 ден. 5.500 ден.
-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA mistletoe

4.980 ден. 5.900 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА ELO

1.790 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID savannah green

5.490 ден. 6.500 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 0-6M

1.690 ден.

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FLOCK

1.490 ден.