Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz GT-R AMG green licensed design

8.990 ден.
13.800 ден.
  • Шифра:011 M GTR MERCEDES BENZ GT-R AMG GREEN
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Спецификации:


- Далечински управувач / родителска контрола 2,4 Ghz

- Возраст: 1 до 4 години (доколку автомобилот го користат деца под 3-годишна возраст, мора да се носи под надзор на возрасен).

- Време на изведба: до -1,00 часа континуирана употреба, во зависност од некои фактори како што се тежината на детето и наклонот на подот.

- Батерија 6V/4,5А

- Тип на мотор - 2 мотори 35w

- Отворање на отворот

- MP3 влез

- УСБ влез

- Дигитален екран на батеријата

- Фарови со LED светла

- Суспензија

- Претходно снимена музика

- Максимално оптоварување 30 kg.

- Димензии: 100 cm должина, 55 cm должина и 41 cm висина

- Појас за безбедност

- Газ: Педала и автоматско движење.

- Automatic Travagem: SIM

- Упатство за користење.

- Автомобил со службена мерцедес дозвола (лиценца)


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-25%

Количка - Liberta STELLA black

4.490 ден. 5.980 ден.
-23%

DOLCE MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

19.900 ден. 25.900 ден.
-21%

LA MAMA - NANE Количка за бебе green

5.490 ден. 6.980 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA beige

3.980 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Girafe

1.490 ден.

Qplay баланс велосипед TRAINER black

3.490 ден.
-25%

Количка - Liberta STELLA grey

4.490 ден. 5.980 ден.
-18%

Coccolle трицикл ALEGRA (3 in 1) chili pepper

6.980 ден. 8.500 ден.