Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Мотор на акумулатор - Police

7.490 ден.
8.900 ден.
  • Шифра:CH8815
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

димензии: 113x55x75cm

- погон на акумулатор 6V4Ah
- две брзини
- мотор 1x35W*
- максимално оптоварување - 35кг
- LED светла од предна и задната страна
- музички мелодии до копче за подесување на јачината на звукот
- МP3 приклучок
- препорачана возраст 3-9 години
- полнење 6 часа Certificate: CE, EN71, EN62115.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) purple

4.290 ден. 5.500 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА ELO

1.790 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID savannah green

5.490 ден. 6.500 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 6-18M

1.790 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.
-12%

Kinderkraft баланс велосипед 2WAY NEXT blue 2022

3.490 ден. 3.980 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FAWN

1.490 ден.