Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BEBETTO HOLLAND (2 in 1) сив рам

29.610 ден.
32.900 ден.
  • Производител: BEBETTO
  • Шифра:HOLLAND
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Дали сакате количката за вашето дете да биде лесна и практична и да изгледа одлично во исто време?
Најновата верзија на количките Bebetto Holland се совршен избор за вас и вашето бебе!
Конструкцијата е уште полесна! Создадени се нови функционалности за најлесна употреба. Пространата модерна чанта како и многуте атрактивни детали се издвојуваат во споредба со претходната верзија.

КОМПАКТЕН РAM 
Лесна алуминиумска рамка
Системот DMS и SAS ги спречува вибрациите при возење на нерамен терен
Кочницата за застанување и возење истовремено ги блокира задните тркала
Ротирачките предни тркала имаат способност да се блокираат за директно возење
Пространа торба за пазарење на рамката
Торбата може да се постави на рамката или можете сами да ја носите
Лесно и брзо склопување

МОДЕРНА КОЛЕВКА ЗА БЕБЕ
Пространата корпа е дизајнирана за возраст од раѓање до 8 месеци.
Лесно се монтира на рамката на количката и може да се користи и како преносливо креветче.
Стабилната рачка го олеснува носењето.
Пространа тенда штити од сонце, а зимската покривка од студ.
Благодарение на квалитетните материјали и кокосовиот душек, удобноста е загарантирана.
Материјали кои штитат од УВ зрачење

СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ СЕГА Е ПРОСТОРНО
Спортското седиште е наменето за возраст од 6 месеци до 3 години.
Можност за монтирање на рамката на количката во двете насоки.
Три позиции на потпирачот за грб.
Прилагодливата пространа тенда штити од сонце, а зимската покривка од студот.
Дополнителен додаток на седиштето ја зголемува удобноста.
Отстранлива заштитна шипка и прилагодлив потпирач за нозе обложен со еко-кожа за лесно одржување.
Прилагодливи безбедносни појаси.
Материјали кои штитат од УВ зрачење

Сетот 2 во 1 вклучува:
Рамка со тркала
Бебешка корпа
Спортско седиште
Зимска покривка специјално за спортско седиште и лулка
Чанта за пазарење на рамката
Чанта за мајката
Покривка за дожд
Мрежа за инсекти


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.
-15%

Автомобил на акумулатор - HUMMER-2 SEAT black

16.980 ден. 19.980 ден.

ГНЕЗДО MR.SHELDON

3.690 ден.

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.
-20%

Автомобил на акумулатор - JEEP-2 SEAT white

9.980 ден. 12.490 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FAWN

1.490 ден.
-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.