Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BEBETTO HOLLAND NEW (3 in 1) црн рам

35.910 ден.
39.900 ден.
  • Производител: BEBETTO
  • Шифра:HOLLAND
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Дали сакате количката за вашето дете да биде лесна и практична и да изгледа одлично во исто време?
Најновата верзија на количките Bebetto Holland се совршен избор за вас и вашето бебе!
Конструкцијата е уште полесна! Создадени се нови функционалности за најлесна употреба. Пространата модерна чанта како и многуте атрактивни детали се издвојуваат во споредба со претходната верзија.

КОМПАКТЕН РAM 
Лесна алуминиумска рамка
Системот DMS и SAS ги спречува вибрациите при возење на нерамен терен
Кочницата за застанување и возење истовремено ги блокира задните тркала
Ротирачките предни тркала имаат способност да се блокираат за директно возење
Пространа торба за пазарење на рамката
Торбата може да се постави на рамката или можете сами да ја носите
Лесно и брзо склопување

МОДЕРНА КОЛЕВКА ЗА БЕБЕ
Пространата корпа е дизајнирана за возраст од раѓање до 8 месеци.
Лесно се монтира на рамката на количката и може да се користи и како преносливо креветче.
Стабилната рачка го олеснува носењето.
Пространа тенда штити од сонце, а зимската покривка од студ.
Благодарение на квалитетните материјали и кокосовиот душек, удобноста е загарантирана.
Материјали кои штитат од УВ зрачење

СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ СЕГА Е ПРОСТОРНО
Спортското седиште е наменето за возраст од 6 месеци до 3 години.
Можност за монтирање на рамката на количката во двете насоки.
Три позиции на потпирачот за грб.
Прилагодливата пространа тенда штити од сонце, а зимската покривка од студот.
Дополнителен додаток на седиштето ја зголемува удобноста.
Отстранлива заштитна шипка и прилагодлив потпирач за нозе обложен со еко-кожа за лесно одржување.
Прилагодливи безбедносни појаси.
Материјали кои штитат од УВ зрачење

ТРАНСПОРТЕРОТ

Транспортерот може да се користи од раѓање до 13 кг.
Обложен е со мека ткаенина со додатни меки подлоги.
Освен на количката, транспортерот може да се монтира и во автомобил со помош на сигурносните појаси.
Транспортерот е тестиран и стандардизиран со што се гарантира безбедноста.
Поседува сигурносен појас во 5 точки на врзување.
Поседува рачка за носење со што се олеснува транспортот.

Сетот 3 во 1 вклучува:
Рамка со тркала
Бебешка корпа
Спортско седиште
Транспортер
Зимска покривка специјално за спортско седиште и лулка
Чанта за пазарење на рамката
Чанта за мајката
Покривка за дожд
Мрежа за инсекти


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Kiderkraft количка - INDY2 cozy grey

8.980 ден.
-10%

Coccolle количка LISSIA Travel Sistem 3 in 1 butternut beige

19.780 ден. 21.980 ден.
-20%

KIDDY седиште CRUISERFIX3 red melange

13.990 ден. 17.490 ден.
-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.

БАЊАРКА ELO

1.290 ден.
-35%

Coccolle седиште NOVA 0-36kg moonlit grey

7.180 ден. 11.000 ден.

Qplay баланс велосипед FEDURO black

3.980 ден.
-15%

Мотор на акумулатор - VESPA PX150 Licensed Motorcycle white

8.490 ден. 9.980 ден.