Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Junama Hand Craft 3 in 1

95.900 ден.
  • Производител: JUNAMA
  • Шифра:HAND CRAFT
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Junama Hand Craft е уникатна количка украсена со техника на вез!


Hand Craft првенствено се одликува со нов луксузен дизајн кој ја нагласува уникатноста на сопственикот на количката, што го прави совршен избор за модерни родители кои сакаат да му пружат удобност и стил на своето дете.

Ви овозможува слободно да се движите низ градските улици.Рамка за количка Junama Hand Craft:


Лесна алуминиумска конструкција на детска количка

Напреден систем за лесно и едноставно преклопување и расклопување на рамката на количката

Тркала исполнети со гел

Вртливи предни тркала што се заклучуваат за директно возење

Систем против шок за намалување на турбуленциите при возење на нерамен терен

Амортизери на тркала и рамка

Механизам за спречување на случајно отворање на рамката

Специјална рачка за носење на преклопената рамка

Прилагодлива рачка за туркање изработена од висококвалитетна еко-кожа која е лесна за одржување

Стоп-оди централна сопирачка која истовремено ги блокира задните тркала

Сите четири тркала може да се отстранат

Пространа торба за пазарење на структурата

Чанта за мама која може да се постави на рамката на количкатаКорпа за бебе:


Наменета за употреба од раѓање до 6 месеци

Оригинален дизајн, ефективна боја на дното на лулката

Удобен душек

Прилагодлив потпирач за грб и тенда

Зимска покривка која штити од студ

Прозорец за вентилација

Стабилна и цврста рачка за носење на лулката

Можност за монтирање на рамка на количка за бебиња во двете насоки на патување

Може да се користи како пренослив креветСпортско седиште:


Наменето за употреба од 6 месеци до 3, 3-5 години

Прилагодлив потпирач за грб за спортски седишта (од лежење до седење)

Потпирачот за нозе од еколошка кожа е прилагодлив

Безбедносни ремени во 5 точки за прицврстување

Дополнителни меки влошки за рамената за сигурносни појаси

Додадена е мека влошка на спортското седиште

Можност за монтирање на рамката на количка во двете насоки на патување

Пространа тенда која штити од сонце или студ

Зимска покривка

Заштитна рачка на седиштето за дополнителна безбедност


Транспортер:


Наменет за употреба од раѓање до 13 кг

Екстра мека влошка за новороденче

Сигурносен појас

Дополнителни меки влошки за рамениците на безбедносните ремени

Можете да го монтирате детското седиште на рамката на количката во двете насоки

Погоден е и за превоз на деца во автомобил

Седиштето во автомобилот е прицврстено со појаси

Пространа отстранлива тенда

Зимска покривка

Стабилна рачка за носењеСетот 3 во 1 вклучува:


Рам детска количка со тркалца

Корпа за бебе

Спортско седиште

Транспортер

Зимска прекривка за корпата, седиштето и транспортерот

Држач за шишиња

Мрежа за инсекти

Подлога за енување облека

Торба за мама

Чанта за пазарење на рамка

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

ОГРАДИЦА MR.SHELDON

1.590 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA pink

3.490 ден.

Kinderkraft количка - TIK stone grey

4.980 ден.

Kiderkraft количка - ASKOY pink

8.980 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.
-13%

Kinderkraft A-TOUR количка за бебе сет 3 во 1 grey

19.980 ден. 22.900 ден.
-13%

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) black

12.980 ден. 15.000 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 0-6M

1.690 ден.