Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Junama Mirror (3 in 1)

59.900 ден.
  • Производител: JUNAMA
  • Шифра:MIRROR
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Нема сјај? Нема смисла! Овој модел на количка привлекува внимание, без разлика дали се работи за спортското седиште, корпата или детското седиште на рамката!

Сјајното метално дно на корпата ги поместува границите кога станува збор за изгледот на детска количка.

 

Рамот на количката и тркалата:


Стабилна и лесна алуминиумска конструкција

Пространа торба за пазарење

Чанта за мајката која може да се монтира на рамот од количката

Прилагодлива рачка за туркање обложена со еко кожа

Централна сопирачка

Амортизери на рамката и тркалата

Систем за намалување на турбуленциите при возење на нерамен терен

Механизам за спречување на случајно отворање на рамката

Тркала исполнети со гел

Предните тркала имаат способност да ротираат

Можност за отстранување на сите четири тркала

 

Корпата за бебе:


Дизајнирана за возраст од раѓање до 6 месеци

Можност за монтирање на рамката од количка

Оригинален дизајн, ефективна боја и сјајно дно 

Удобен душек

Прилагодливо ниво на потпирачот за грб во корпата

Пространа тенда

Прозорец со мрежа за вентилација

Зимска покривка

Стабилна рачка за носење

Може да послужи и како преносливо креветче

 

Спортското седиште:


Наменето за возраст од 6 месеци до 3,5 години

Можност за монтирање на рамот од количката во двете насоки

Прилагодлив потпирач на седиштето од навалување до седење

Пространа тенда

Потпирачот за нозе од еколошка кожа има можност за прилагодување на положбата

Сигурносен појас

Дополнителна мека влошка на спортското седиште

Заштитна лента што можете да ја отстраните

Зимска покривка

 

Транспортерот:


Наменет за употреба од раѓање до 13 кг

Екстра мека влошка за новороденче

Сигурносен појас

Дополнителни меки влошки за рамениците на безбедносните ремени

Можете да го монтирате детското седиште на рамката на количката во двете насоки

Погоден е и за превоз на деца во автомобил

Седиштето во автомобилот е прицврстено со појаси

Пространа отстранлива тенда

Зимска покривка

Стабилна рачка за носење

 
 

Сетот 3 во 1 вклучува:

Рамка за детска количка со тркала

Спортско седиште

Бебешка лулка

Детско седиште за автомобил

Зимска покривка специјално за спортско седиште, лулка и седиште за автомобил

Мрежа за инсекти

Капут за дожд

Подлога за пресоблекување на бебето

Чанта за пазарење на рамката

Чантата на мама

Ремен за чанта за мама


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Bebetto Flavio Premium Class 3 in 1

43.900 ден.
-15%

Автомобил на акумулатор - HUMMER-2 SEAT black

16.980 ден. 19.980 ден.
-23%

DOLCE MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

19.900 ден. 25.900 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА ELO

1.790 ден.
-25%

Количка - Liberta STELLA grey

4.490 ден. 5.980 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA tirquoise tide

4.980 ден. 5.900 ден.

Kiderkraft количка - ASKOY pink

8.980 ден.