Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

LA MAMA - NANE Количка за бебе grey

5.490 ден.
6.980 ден.
  • Шифра:NANE
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Запознајте ја детската количка nane, најновиот модел од сосема нов бренд на нашиот пазар, брендот „la mama“, дизајниран да обезбеди максимална удобност и практичност за вас и вашето бебе. Исклучително лесната конструкција овозможува лесно ракување и транспорт, што ја прави оваа количка совршен избор за активни родители.


Една од најважните карактеристики на количката nane се отворите за вентилација, внимателно поставени за да се обезбеди оптимален проток на воздух и да се создаде пријатна средина за вашето дете, без оглед на временските услови. вашето бебе ќе се чувствува свежо и удобно во текот на возењето.
Детската количка nane се карактеризира со исклучителна маневрирање, која ви овозможува лесно да се движите низ градот, паркот или кој било друг тврд терен. без разлика дали возите по асфалтни, бетонски или карпести патеки, оваа количка ќе обезбеди стабилно и удобно возење.


Преклопувањето на количката никогаш не било полесно - количката nane се преклопува со едно движење на раката. оваа функционалност овозможува брзина и ефикасност, без разлика дали влегувате во автомобил, се качувате по скали или влегувате во јавен превоз. кога е преклопена, количката зафаќа минимален простор, што го прави идеален за семејства во движење.


Не правете компромиси кога станува збор за удобноста и безбедноста на вашето дете. со количката nane од брендот „la mama“ добивате се што ви треба - исклучителна леснотија, вентилација, маневрирање и практичност, се во еден елегантен дизајн. уживајте во секој момент со вашето бебе со количка која е создадена за совршен семеен живот.


Количките Nane се наменети за деца до 22 кг.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Qplay баланс велосипед TRAINER green

3.490 ден.
-23%

DOLCE MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

19.900 ден. 25.900 ден.
-15%

Автомобил на акумулатор - HUMMER-2 SEAT black

16.980 ден. 19.980 ден.
-22%

Bebetto Magnum Light Pro (2 in 1)

24.980 ден. 32.000 ден.
-13%

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) black

12.980 ден. 15.000 ден.
-19%

Coccolle LIBRA носилка за бебе (2 in 1) grey

2.190 ден. 2.700 ден.
-10%

Трактор на акумулатор red

6.990 ден. 7.800 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FAWN

1.490 ден.