Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm

Креветче - MARSELL 120/60cm

7.980 ден.
Производител: KLUPS
Шифра на производ: 16465
Достапност: На залиха
Количина:

Креветот за бебиња MARSELL е изработен од внимателно избрано борово дрво. Предните страници се украсени со интересни детали кој го прават овој модел на бебешко креветче да изгледа уште поатрактивен! 

Посебната обработка на боровото дрво ја зацврснува целата структура на креветот, а посебно дното како елемент кој е најмногу изложен на оптоварување.


Креветчето за бебе MARSELL има опција за едноставно подесување на висината на лежиштето на три нивоа. Изберете ја висината во зависност од возраста и потребите на вашето бебе. 

Прво (највисоко ниво) предвидено за возраст до 6 месеци.

Второ (средно ниво) предвидено за возраст од 6 месеци до 1 година.

Трето (најниско ниво) предвидено за возраст од преку 1 година.

 

MARSELL детското креветче е практично и за поголеми деца. Доколку сакате вашето дете самостално да излегува од креветот (тето ниво) доволно е само да ги извадите трите странични пречки во средината. На тој начин вашето дете ќе може да излегува самостално од креветот без прескокнување.

Начинот на монтирање е лесен и не одзема многу време.


Внатрешни димензии: 120x60 cm

Надворешни димензии: 125x66x94 cm

Опција за вадење на трите странични пречки.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KLUPS Креветче - MARSELL 120/60cm Креветот за бебиња MARSELL е изработен од внимателно избрано борово дрво. Предните страници се украсени со интересни детали кој го прават овој модел на бебешко креветче да изгледа уште поатрактивен!  Посебната обработка на боровото дрво ја зацврснува целата структура на креветот, а посебно дното како елемент кој е најмногу изложен на оптоварување. Креветчето за бебе MARSELL има опција .. Category: Product #: 16465 Regular price: 7.980 ден. 7.980 Available from: Либерта