Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Детско креветче со фиока (white) 185-85cm ACMA2

15.980 ден.
  • Шифра:16918
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дрвено креветче за деца. Димензии: 185x85cm со фиока + ГРАТИС ДУШЕК.

ACMA дрвеното креветче за деца е нешто што вашите деца ќе го обожаваат! Одберете еден од 20 достапни дезени на креветчиња. Креветот може да се користи до 12 годишна возраст.

Димензии: 185x85 cm
За деца од 2 до 12 години
Ностивост: 90 kg
Тежина: 35 kg
Дебелина на душекот: 7 cm

Креветот е изработен од високо квалитетна иверка, а рабовите од креветот се заоблени како би се спречиле евентуални повреди на детето.

Монитрањето на креветот е едноставно и трае 15-20 минути, со креветот добивате и алат за монтажа (имбус клуч). Страниците на кои е насликан дезенот се прелакирани со органски бои кои се потполно безбедни за вашето дете.

Душекот за детското креветче е изработен од посебна пења која ќе обезбеди вашето дете удобно да спие.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.

БАЊАРКА FLOCK

1.290 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Girafe

1.490 ден.
-8%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID pink

5.980 ден. 6.500 ден.
-15%

Автомобил на акумулатор - HUMMER-2 SEAT black

16.980 ден. 19.980 ден.

Qplay баланс велосипед FEDURO black

3.980 ден.
-10%

Трактор на акумулатор red

6.990 ден. 7.800 ден.