Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft преносно креветче/лулашка LOVI (3 in 1) beige

6.500 ден.
7.490 ден.
  • Шифра:LOVI
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Практичното креветче за бебе 3во1 може да биде лулашка, преносно креветче или креветче за во домот.
Kinderkraft LOVI креветчето за бебе е наменето за новороденчиња.

Едноставен е за склопување и расклопување без употреба на алати.
Стабилната челична конструкција е многу лесна така што лесно ќе можете да го поместувате и преместувате креветот. 
Со едноставно и брзо трансформирање на носачите, креветот станува лулашка!
Подесувачката тенда со вградена мрежа против инсекти ќе обезбеди мирен и сигурен сон за вашето бебе во сите услови на користење. Мрежата можете да ја отстранете. 
LOVI креветчето е опремено со сет играчки кои се прикачени на тендата со што вашето дете ќе има занимација за време на одмарањето. 
Мекиот душек ќе обезбеди удобност за време на спиењето. Едноставен е за одржување.

Во сетот се вклучени:

Креветче кое лесно станува лулашка
Мек душек
Мрежа против инсекти
Сет играчки прикачени на тендата
Механизам за лесно склопување

Тежина на производот: 5kg


Производот е тестира и одобрен во склад со Европските стандарди за сигурност и квалитет EN 1130 и EN 71

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 0-6M

1.690 ден.

Kiderkraft количка - RINE juicy green

10.490 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA greystone

4.980 ден. 5.900 ден.
-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.
-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 diamond black

11.980 ден. 13.500 ден.
-15%

Автомобил на акумулатор - HUMMER-2 SEAT black

16.980 ден. 19.980 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.