Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Coccolle лулашка - FREYA blue

6.980 ден.
7.490 ден.
  • Производител: COCCOLLE
  • Шифра:FREYA
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Сите знаеме дека кога ќе станете родител, желбата да го држите вашето бебе трајно во раце и да го лулате е безгранична. Но, има и други задачи кои треба да се завршат додека бебето спие и би било идеално да ги имате рацете слободни за нив. Мултифункционалната бебешка лулашка Coccolle Freya ви доаѓа на помош токму во вакви моменти, тоа е интелигентен и интуитивен производ за бебиња со максимална тежина од 9 кг.


Coccolle Freya е производ кој гарантира удобност, чиј дизајн ќе биде соодветен за секаков вид уредување на ентериерот. Производот не само што е убав, туку е и исклучително корисен благодарение на интегрираниот сензор за детекција на движење кој ќе му укаже на столчето за лулка дека треба да ја вклучи функцијата за лулка дури и ако не сте во неговата непосредна близина кога малиот ќе почне да чувствува дека движењето престана. Исто така, за да не го изгубите од вид вашето бебе, Coccolle Freya има функција за ротација од 360 степени; згора на тоа, со тежина од само 4 кг, ќе ви биде лесно да го однесете во сите соби во куќата, каде што ќе се вклопи без разлика на бојата благодарение на неутралниот дизајн и врвните материјали.


Coccolle Freya е опремена со 2 меки играчки, безбедни од новородената сцена, кои ќе го маѓепсаат малиот и ќе го смират за времето поминато во басине. Исто така, за удобност на бебињата, Freya е опремена со редуктор за новороденчиња што може да се отстрани за чистење или кога малечкото ќе порасне. Столчето за лулка има 2 позиции за навалување, што е исто така погодно за кратките кругови на спиење што се случуваат после секој оброк.


Главни карактеристики:


- Мултифункционален: функција за откривање движење, 2 позиции на навалување, ротација од 360 степени, 12 песни и 5 брзини на нишање


- Лесен за употреба контролен панел + далечински управувач за далечински промени


- Безбедносен појас со 5 точки


- Компактна големина и тежина


- Безбедносен појас со 5 точки


- Премиум материјали, скандинавски дизајн


Може да се користи со батерии или да се поврзе на електрична мрежа


*Сликите презентирани на веб-страницата се направени во професионално студио, така што нијансата на бојата на производите може да биде различна во зависност од осветленоста околу производот. Исто така, во зависност од поставките на секој уред (телефон, лаптоп, компјутер) што ја прикажува страницата, бојата на производот може да се разликува.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

БАЊАРКА FLOCK

1.290 ден.

ОГРАДИЦА FAWN

1.590 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID savannah green

5.490 ден. 6.500 ден.
-12%

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден. 8.500 ден.

Kiderkraft количка - ASKOY pink

8.980 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg black

3.980 ден. 4.980 ден.