Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

MoMi WOODI хранилка 3 in 1 flowers

7.990 ден.
  • Производител: MOMI
  • Шифра:WOODI
  • Достапност:На залиха


Momi WOODI е повеќе од обична столица за хранење. Momi WOODI е стол за хранење 3 во 1!

Благодарение на можноста за брза замена на поединечни елементи, Momi WOODI може да се користи како традиционално, столче за хранење, столче со пократки ногарки за постаро дете или седиште кое можете да го земете со себе и да го закачите на кој било стол.

Седиштето може да се ротира за да можете да го ставите детето во седиштето и да го прицврстите без да го поместувате целиот производ.


СТОЛ ЗА ХРАНА 3 во 1

Столче за деца од 6 до 36 месеци со максимална тежина до 15 кг

Стол за поголеми деца од 2 до 5 години со максимална тежина од 20 кг

Засилувач кој може да се закачи на класичен стол

Безбедносни појаси со 5 точки

Ротирачко седиште

Двоен потпирач за нозе

Тапацирано седиште од еко-кожа кое лесно се чисти

Совршено обликувано седиште за правилна положба на седење

Прилагодлив плех со двјно тавче и отвор за чаши. Плехот се отстранува и може да се мие во машина за садови.

Стабилен потпирач за рака

Нелизгачките влошки ја зголемуваат стабилноста


Тежина на производот: 11,30 кг

Димензии: 83x60,5x104 cm

Димензии на пакувањето: 42,5x30x59 cm

Стандарди: EN 14988, EN 16120

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново