Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден.
6.500 ден.
  • Производител: BEBETTO
  • Шифра:SAFENESS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дигитален безжичен пренос од 2,4 GHz;
Мониторот работи со батерија од 2000mAh Li-ion или со адаптер 5V/1A (вклучен во комплетот);
Камерата работи со адаптер 5V/1A (вклучен во комплетот);
2,4'' LCD дисплеј во боја;
Режим на ноќно гледање;
Контроли на камерата за зумирање;
двонасочна комуникација;
Функција VOX (автоматско вклучување кога ќе се открие звук);
Сензор за собна температура;
Приспивни песни;
Време и датум;
Аларм за хранење;
Индикатор за напојување на батеријата;
Индикатор за сигнал;
Прилагодување на јачината на звукот;
Прицврстувач за појас на матичната единица

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 moonlit grey

11.980 ден. 13.500 ден.
-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.

БАЊАРКА ELO

1.290 ден.

Bebetto Flavio Premium Class 2 in 1

36.900 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.

Kiderkraft количка - INDY2 cozy grey

8.690 ден.
-16%

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue breeze

5.490 ден. 6.500 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 0-6M

1.690 ден.