Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Belis ''EVA" креветче за бебе beige

8.392 ден.
10.490 ден.
  • Шифра:1200
  • Достапност:На залиха

Креветче за бебе EVA 2 фиоки:

Овој модел на бебешко креветче е со додатна опција за нишање. Ако вашето бебе се пробуди за време на спиењето, со помош на механизмот на нишање кој не прави звук можете за кратко време повторно да го заспиете вашето дете.

Предност на овој кревет кој има 2 фиоки во кои можете да ја складирате гардеробата на детето е во тоа што завзема многу малку простор, а истовремено ви овозможува да ги складирате предметите на детето. EVA ќе ги исполни сите ваши очекувања кои се однесуваат на безбедноста за време на користењето и квалитетот на материјалите и изработката.

Специфиkација:

Димензии на артикал: 125/68.5/97.5cm
Димензии на креветот: 120/60cm
Материјал: Висококвалитетна иверка 18mm, пластични рачки.
Предвиден за возраст од 0 до 4 години или од 0 до 22 kg.
Одржување со влажна крпа без користење на абразивни средства.

УПАТСТВО ЗА МОНТАЖА: кликнете тука!

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново