Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Санка - J SLED

2.600 ден.
2.900 ден.
  • Шифра:J SLED
  • Достапност:На залиха

Санките за деца J SLED се предвидени за возраст од 3+ гoдини и носивост до 90 kg.

Делот за седење е изработен од цврсто буково дрво што допринесува за истрајност и удобност за време на возењето. 

Клизачките ногарнки се изработени од свиени шпрерплочки, а мостот од високо квалитетен материјал со полимер. 

Санките за деца J SLED се лесни и погодни за транспорт и складирање. 

Дочекајте го снегот спремни и овозможете им на вашите деца да уживаат во снежните игри. 


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново