Најново
TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе
 • TEDDY WHITE креветче за бебе

TEDDY WHITE креветче за бебе

9.800 ден.
Шифра на производ: TEDDY WHITE
Достапност: На залиха
Количина:

⭐ -10% попуст на креветот со секоја купена количка од Liberta BEBE Centar! 9800-10%=8820 денари!
⭐ комплет со душек (aloevera) и постелнина!
⭐ две големи фиоки погодни за складирање на бебешка облека и други предмети.
⭐ механизам за спуштање на предната страница.
⭐ механизам за нишкање на креветчето со опција с фиксирање.
⭐ 4 страници, јорганче, подлога, перниче, завеса против инсекти, држач за монтирање на завесата.
☑ Достава со фискална сметка! Безбедно купување!

 Работно време: (пон-недела од 7 до 22h)
 Инфо и резервации на тел. 078 429 865 и 07 /221 896.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
TEDDY WHITE креветче за бебе ⭐ -10% попуст на креветот со секоја купена количка од Liberta BEBE Centar! 9800-10%=8820 денари! ⭐ комплет со душек (aloevera) и постелнина! ⭐ две големи фиоки погодни за складирање на бебешка облека и други предмети. ⭐ механизам за спуштање на предната страница. ⭐ механизам за нишкање на креветчето со опција с фиксирање. ⭐ 4 страници, јорганче, подлога, перниче, завеса против инсекти, држач .. Category: Product #: TEDDY WHITE 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 9.800 ден. 9.800 Available from: Либерта