Најново
TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе
  • TEDDY креветче за бебе

TEDDY креветче за бебе

10.800 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: TEDDY
Достапност: На залиха
Количина:

⭐ -10% попуст на креветот со секоја купена количка од Liberta BEBE Centar! 10800-10%=9720 денари!
⭐ комплет со душек (aloevera) и постелнина!
⭐ 4 големи фиоки погодни за складирање на бебешка облека и други предмети.
⭐ механизам за спуштање на предната страница.
⭐ механизам за нишкање на креветчето со опција за фиксирање.
⭐ 4 страници, јорганче, подлога, перниче, завеса против инсекти, држач за монтирање на завесата.
☑ Достава со фискална сметка! Безбедно купување!

 Работно време: (пон-недела од 7 до 22h)
 Инфо и резервации на тел. 078 429 865 и 07 /221 896.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
BELIS TEDDY креветче за бебе ⭐ -10% попуст на креветот со секоја купена количка од Liberta BEBE Centar! 10800-10%=9720 денари! ⭐ комплет со душек (aloevera) и постелнина! ⭐ 4 големи фиоки погодни за складирање на бебешка облека и други предмети. ⭐ механизам за спуштање на предната страница. ⭐ механизам за нишкање на креветчето со опција за фиксирање. ⭐ 4 страници, јорганче, подлога, перниче, завеса против инсекти, држач .. Category: Product #: TEDDY Regular price: 10.800 ден. 10.800 Available from: Либерта