Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

TEDDY креветче за бебе

11.490 ден.
13.500 ден.
  • Производител: BELIS
  • Шифра:TEDDY
  • Достапност:На залиха

⭐ -10% попуст на креветот со секоја купена количка од Liberta BEBE Centar! 11490-10%=10340 денари!
⭐ комплет со душек (aloevera) и постелнина!
⭐ 4 големи фиоки погодни за складирање на бебешка облека и други предмети.
⭐ механизам за спуштање на предната страница.
⭐ механизам за нишкање на креветчето со опција за фиксирање.
⭐ 4 страници, јорганче, подлога, перниче, завеса против инсекти, држач за монтирање на завесата.
☑ Достава со фискална сметка! Безбедно купување!

 Работно време: (пон-недела од 7 до 22h)
 Инфо и резервации на тел. 078 429 865 и 07 /221 896.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново