Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

БАЊАРКА ELO

1.290 ден.
  • Производител: ELO
  • Шифра:25722
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Детска бањарка со капа


Состав: 100% памук


Димензија: 80 см 80 см


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

Изотерм ранец Qplay Kindy Elephant

1.490 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) grey

4.290 ден. 5.500 ден.
-25%

Количка - Liberta STELLA grey

4.490 ден. 5.980 ден.
-35%

Количка - Liberta LENA (3 in 1) gold

8.980 ден. 13.900 ден.

ОГРАДИЦА ELO

1.590 ден.