Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

ОГРАДИЦА FAWN

1.590 ден.
  • Производител: ELO
  • Шифра:25719
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Оградица за креветче


Димензија: 190x36cm, врвки на горна и долна страна вкупно 12


Димензијата на оградицата е адаптабилна, одговара за креветче со димензија 120 x 60 см и за 140 x 70 см


Состав: 100% органски памук / исполна 100% полиестер

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.
-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.
-11%

Автомобил на акумулатор - PORSCHE pink

11.980 ден. 13.490 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.

ОГРАДИЦА MR.SHELDON

1.590 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello grey

7.980 ден. 9.900 ден.