Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.
  • Производител: ELO
  • Шифра:25728
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ЗА ВОЗРАСТ ОД 6-18 МЕСЕЦИ, TOG 2.5


СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК, ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПАМУК

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 sand beige

13.980 ден.
-25%

Количка - Liberta STELLA grey

4.490 ден. 5.980 ден.

ОГРАДИЦА FAWN

1.590 ден.

Bebetto Flavio Premium Class 3 in 1

43.900 ден.

ГНЕЗДО FAWN

3.690 ден.
-20%

Автомобил на акумулатор - JEEP-2 SEAT white

9.980 ден. 12.490 ден.

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.