Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

ВИДЕОФОНИ

-15%

- Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz - Опсег: Затворен простори: 50м, отворен простори: 260м -..
4.650 ден. 5.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)