Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BOXED BIG TRUCK - Голем камион во кутија (43 cm)

700 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:BOXED BIG TRUCK 43CM
  • Достапност:На залиха

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Камион 43 cm со подвижна приколка што децата можат да ја играат и дома и надвор.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +3 Возраст
- Метални делови, завртки и сл. Не содржи.
- Изработен е од пластика и бои погодни за здравјето на детето.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ПРОИЗВОДОТ:

Ергономски дизајн
Подвижна приколка
4 Тркала

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОД:
Картонска кутија

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново