Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

CITY TRACK 1 - Градски патеки (30 парчиња)

420 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:CITY TRACK 1
  • Достапност:На залиха

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Комплет патека составен од 2 различни возила во кои децата можат да ја рефлектираат својата имагинација благодарение на системот за транзиција на блокови на патеката составен од 30 парчиња.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за употреба +18 месеци
- Метални делови, завртки и сл. Не содржи.
- Изработен е од пластика и бои погодни за здравјето на детето.
- Постојат тест извештаи за сите наши производи се достапни. 

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ПРОИЗВОДОТ:

1 камион за влечење
1 парче автомобил
4 табли
3 нозе за поддршка
4 начини
1 подвижна бариера

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОД:
Картонска кутија

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново