BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
 • BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)

BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)

40.980 MKD
без ДДВ: 39.029 MKD
Шифра на производ: TITO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

За моделот TITO PREMIUM

Tito Premium Class количката за бебе со врвниот дизајн ги оправдува очекувањата и на купците со најмногу барања. 
Хромираниот рам и корпата за бебе од карбон, се само дел од иновациите по кој се одликува овој модел на количка.

Хромиран рам
Корпа за бебе од карбон
Хромирани тркала

Рамот кај моделот на количка за бебе Tito Premium е изработен да обезбеди најудобно возење за бебе. 

Овој унапреден модел на бебешка количка поседува SAS i DMS системи кои ги ублажуваат вибрациите и штитат од спонтани ротации на предните тракал при контакт со подлогата. 
Количката за бебе е опремена со додатни странични амортизери со опција за подесување на тврдината во зависност од подлогата по која се користи. 
Профилната кочница go and stop е доста едноставна за користење со што ви овозможува лесно да ги фиксирате тркалата. 

Корпата за бебе се одликува со атрактивен изглед од комбинација на еко кожа и карбон. Дизајнирана е на таков начин за да обезбеди на детето свежина на воздухот преку вентилационата мрежа на тендата од корпата или дното на корпата. 

Широката тенда на спортското седиште од количката за бебе можете во потполност да ја прилагодите на моменталните временски услови. Штити од ветар и пружа UV заштита.
Прилагодливите заштитни појаси ќе обезбедат стабилна и безбедна позиција на малиот патник. Со количката добивате додатна опрема која содржи: торба за мајката, покривка за дожд, мрежа против инсекти, држач за чаша на рамот.
Вклучени се предни прекривки за сите делови.

Сетот 2 во 1 вклучува:

Хромиран рам со тркала на воздушно напумпување
Спортско седиште
Корпа за бебе
Зимски прекривки за секој дел посебно
Мрежа против инсекти
Покривка за дожд
Држач за чаша
Шопинг торба на рамот од количката
Торба за мајката

Произведено во Европска Унија.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS