КОМОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BREVI OLIMPIA (КОМОДА + КОРИТО + ПОДЛОГА)
Комплетот соджи: - када - подлога за повивање - комода - испуст за вода со црево - ..
9.900 MKD
без ДДВ: 9.429 MKD
BREVI OLIMPIA (КОМОДА + КОРИТО + ПОДЛОГА)
BREVI Olimpia комплет комода со када и подлога за повивање ЦЕНА:9900 ден.  Комплетот соджи:..
9.900 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
-30%
Комода - Alda (Faktum)
Практична комода со атрактивен изглед која пружа голем простор за сладирање.  Произведена во Е..
9.786 MKD13.980 MKD
без ДДВ: 8.293 MKD
КОМОДА - BELIS BLUE STARS
димензии: в95 ш45 д77 - 4 лизгачки фиоки за складирање на облека - 4 ногарки - рамна п..
6.990 MKD
без ДДВ: 5.924 MKD
КОМОДА - BELIS TEDDY
димензии: в95 ш45 д77 - 4 лизгачки фиоки за складирање на облека - 4 ногарки - рамна п..
6.990 MKD
без ДДВ: 5.924 MKD
КОМОДА - BELIS WHITE
димензии: в95 ш45 д77 - 4 лизгачки фиоки за складирање на облека - 4 ногарки - рамна п..
6.990 MKD
без ДДВ: 5.924 MKD
Комода - Eva (beige)
Комода со три фиоки за складирање на облека и предмети. Димензии на фиоките - Длабочина 75 x висина..
6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
Комода - Eva (white)
Комода со три фиоки за складирање на облека и предмети. Димензии на фиоките - Длабочина 75 x висина..
6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
Комода - Marsell
Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде ком..
11.980 MKD
без ДДВ: 10.153 MKD
-30%
Комода - Poppi
POPPI Комода со 2 фиоки. Практичната и пространа комода со 2 фиоки ќе обезбеди доволно простор за..
6.286 MKD8.980 MKD
без ДДВ: 5.327 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS