ХРАНИЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kinderkraft High хранилка FINI - (grey) Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (grey) Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо столче к..
6.980 ден.
без ДДВ: 6.648 ден.
Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете. Комбинирајте..
5.980 ден.
без ДДВ: 5.695 ден.
Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI pink Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI pink
Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете. Комбинирајте ги двете ..
5.980 ден.
без ДДВ: 5.695 ден.
Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI turquoise Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI turquoise
Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете. Комбинирајте ги двете ..
5.980 ден.
без ДДВ: 5.695 ден.
Kinderkraft High хранилка FINI - (black) Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (black) Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо столче ..
6.980 ден.
без ДДВ: 6.648 ден.
Kinderkraft High хранилка FINI - (full black) Kinderkraft High хранилка FINI - (full black)
Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (full black) Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо ст..
6.980 ден.
без ДДВ: 6.648 ден.
Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (grey) Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (grey)
Kinderkraft хранилка YUMMY-Eco (grey) Kinderkraft хранилката YUMMY-Еco е стабилна, удобна и п..
5.480 ден.
без ДДВ: 5.219 ден.
Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (multi) Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (multi)
Kinderkraft хранилка YUMMY-Eco (grey) Kinderkraft хранилката YUMMY-Еco е стабилна, удобна и п..
5.480 ден.
без ДДВ: 5.219 ден.
Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (pink) Kinderkraft хранилка - Yummy Eco (pink)
Kinderkraft хранилка YUMMY-Eco (grey) Kinderkraft хранилката YUMMY-Еco е стабилна, удобна и п..
5.480 ден.
без ДДВ: 5.219 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

Kinderkraft High хранилка PINI - (white) Kinderkraft High хранилка PINI - (white)
Детското столче за хранење Kinderkraft Pini е производ 2во1 кој може да биде високо столче за хр..
3.486 ден.4.980 ден.
без ДДВ: 3.320 ден.
-30%
Kinderkraft High хранилка PINI - (pink) Kinderkraft High хранилка PINI - (pink)
Детското столче за хранење Kinderkraft Pini е производ 2во1 кој може да биде високо столче за хр..
3.486 ден.4.980 ден.
без ДДВ: 3.320 ден.
Хранилка - Bueno (Bebes) beige Хранилка - Bueno (Bebes) beige
Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012 Наслонот може да се постави во 3 позиции. Потпирач за нозе..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.848 ден.
Хранилка - Bueno (Bebes) grey Хранилка - Bueno (Bebes) grey
Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012 Наслонот може да се постави во 3 позиции. Потпирач за нозе..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.848 ден.
Хранилка - Bueno (Bebes) pink Хранилка - Bueno (Bebes) pink
Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012 Наслонот може да се постави во 3 позиции. Потпирач за нозе..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.848 ден.

Распродадено

Распродадено

ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) green ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) green
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.

Распродадено

Распродадено

ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.

Распродадено

Распродадено

ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) white ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) white
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.
ХРАНЛИКА - YUMMY (PRIME BEBE) orange ХРАНЛИКА - YUMMY (PRIME BEBE) orange
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.
-31%
Хранилка - Teddy (Chipolino) Хранилка - Teddy (Chipolino)
- Соодветна за деца над 6+ месеци, со тежина до 15 kg. - Сигурносен појас со 5 точки на врзувањ..
1.799 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.713 ден.
-31%
Хранилка - Teddy (Chipolino) Хранилка - Teddy (Chipolino)
- Соодветна за деца над 6+ месеци, со тежина до 15 kg. - Сигурносен појас со 5 точки на врзувањ..
1.799 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.713 ден.
Хранилка - Stella Хранилка - Stella
- Соодветна за деца над 6+ месеци, со тежина до 15 kg. - Сигурносен појас со 5 точки на врзување и ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.895 ден.
Хранилка - Stella Хранилка - Stella
- Соодветна за деца над 6+ месеци, со тежина до 15 kg. - Сигурносен појас со 5 точки на врзување и ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.895 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS